Auto-Blakhttps://auto-blak.pl/aso-vw.html


Volkswagen to marka, która ma za sobą naprawdę długą historię. Projekt pierwszego prototypu słynnego „garbusa” został zaprezentowany niemieckiemu rządowi przez Ferdinanda Porsche w kwietniu 1934 roku. Ostateczna wersja tego samochodu była produkowana w niemieckich fabrykach w latach 1941-44.

Ideą, jaka pierwotnie przyświecała powstaniu tego typu auta, było stworzenie możliwie taniego, lecz bezpiecznego samochodu rodzinnego. W dosłownym tłumaczeniu nazwa tej marki – Volkswagen – oznacza „samochód dla ludu”. Ówczesne władze niemieckie miały przede wszystkim na celu zmniejszenie obciążenia, jakie musiała znosić w tamtych czasach kolej, spełniając głównie zadania przewozu ludności.

Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami jednego z modeli dumnych następców „garbusa” - na pewno warto wiedzieć, gdzie można szukać profesjonalnych usług serwisowych, lakierniczych, czy naprawczych – zarówno w trakcie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Warto odwiedzić kompleksowo nastawiony do potrzeb klientów, którzy posiadają auto VW, serwis AUTO-BLAK w Warszawie. Niezależnie od tego, jakie są nasze specyficzne potrzeby – w placówkach AUTO-BLAK na pewno spotkamy się z rzetelnym i fachowym podejściem.

Firma posiada dwa znakomicie wyposażone salony w stolicy – na Ursynowie oraz Żoliborzu. Położenie tych punktów serwisowych nieco na uboczu zapewnia mniejszy tłok, nieco krótsze kolejki, a co za tym idzie – pracownicy AUTO-BLAK mogą poświęcić więcej uwagi i troski naszemu Volkswagenowi, który potrzebuje naprawy, przeglądu, lub tylko wymiany opon.

Przeszło 40 lat efektywnego funkcjonowania na rynku, jakim może poszczycić się firma AUTO-BLAK to gwarancja, że nasz Volkswagen – niezależnie od modelu i roku produkcji, zostanie potraktowany z należytą dozą troski i fachowej wiedzy. Usługi, świadczone przez pracowników tego przedsiębiorstwa to synonim najwyższych, europejskich standardów w podejściu do potrzeb każdego z klientów – niezależnie od tego, jak specyficzne są jego wymagania.

Pełną prezentację profilu działalności firmy AUTO-BLAK zamieszczono na stronie internetowej: auto-blak.pl.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://auto-blak.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: +48 22 899 19 66
Miejscowość: Warszawa
Adres: Farbiarska 25a
Kod pocztowy: 02-862

Źródła:
https://auto-blak.pl/aso-vw.html
http://auto-blak.vw.pl/


Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa
Feromarket
- Warszawa