Dent Stomatologia Piotr RichterPracownia techniki dentystycznej | Dent Stomatologia Piotr Richter


Przedstawiamy Państwu pracownię techniki dentystycznej Dent Stomatologia Piotr Richter, to niewątpliwie najlepsza pracownia techniki dentystycznej w Poznaniu, a może i w całej Wielkopolsce, jej atutami są, m.in.:

  • długoletnie doświadczenie i współpraca z profesjonalnymi protetykami, którzy przynajmniej kilka lat pracują w zawodzie
  • nowocześnie wyposażone laboratorium dentystyczne
  • szeroki katalog usług protetycznych, począwszy od robienia nowych protez, aż po naprawę protez robionych w różnych pracowniach dentystycznych, łącznie z ich uszczelnianiem
  • przystępne ceny
  • krótki czas realizacji poszczególnych usług – nowe protezy w rekomendowanej pracowni są wykonywane w ciągu 7 dni, zaś naprawy protez wykonywane są nawet w 15 minut.

Niezwykle istotna jest dogodna lokalizacja, gdyż na konsultację z protetykiem można się umówić w czterech punktach, znajdujących się odpowiednio na ulicy:

  • Marcelińskiej 54
  • Libelta 1
  • Grunwaldzkiej 59
  • Promienistej 138.

Nie mieszkacie na co dzień w Poznaniu i nie wiecie, jak tam dojechać? Dokładne mapki z trasami najdogodniejszego dojazdu do poszczególnych punktów, można znaleźć na protezy-poznan.com.pl, tam też są wypisane godziny, w których protetyk udziela konsultacji. Jeśli jednak chcą Państwo mieć pewność, że protetyk przyjmie Państwa na konsultacje w dogodnym dla Was terminie, najlepiej umówić się na konsultacje dzwoniąc na infolinię 602 233 222, tam też uzyskacie wszelkie potrzebne informacje, np. jak przygotować się do pierwszej wizyty w pracowni protetycznej. Podczas pierwszej wizyty protetyk przeprowadzi z Państwem wywiad, odnośnie oczekiwań, dotyczących protezy zębowej, zapyta o dotychczasowy przebieg leczenia stomatologicznego i zbada Wasze uzębienie. Jeśli wszystko będzie w porządku, weźmie miarę i zaproponuje najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o wypełnienie protetyczne. W razie potrzeby może zalecić też konsultacje z lekarzem stomatologiem. Jeśli pacjent miał wykonywane wcześniej zdjęcia rentgenowskie jamy ustnej lub inne badania, warto ze sobą zabrać wszystkie wyniki, być może będą przydatne.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.protezy-poznan.com.pl
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 602-233-222
Miejscowość: Poznań
Adres: Ogrodowa 3
Kod pocztowy: 61-820

Źródła:
http://www.protezy-poznan.com.plPodobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań