F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław MońkaTablice magnetyczne, niezastopione w biurze i szkole


Prezentacja wizualna to nieodłączna część marketingu, ale wydawać by się mogło, że przy współczesnej technologii i wszechobecnych laptopach, ekranach Led czy projektorach, tablice magnetyczne, a tym bardziej te suchościeralne, odejdą pomału w zapomnienie, a tymczasem, nic bardziej mylnego! Warto mieć je zawsze pod ręką. Jest to nie tylko podstawowe wyposażenie biura, można je też spotkać niemal w każdej szkolnej klasie czy też sali wykładowej na uczelni.

Zastanawiasz się, gdzie kupisz takie tablice magnetyczne, niezastopione w biurze i szkole? Wejdź na artebis.com.pl, gdzie swoją ofertę zaprezentował certyfikowany producent tablic i różnych innych akcesoriów, nieodzownych w prezentacji wizualnej, są one bardzo popularnym rozwiązaniem.

Jeśli chodzi o tego typu tablice, są tablice 2w1, czyli tablice magnetyczne suchościeralne, na których równie dobrze można zapisywać informacje za pomocą markerów, jak i przypinać za pomocą magnesów zapisane karteczki do tablicy. Rekomendowany producent tablic proponuje tablice suchościeralno-magnetyczne:

  • małe
  • średnie
  • i duże.

Można wybrać coś z bogatego katalogu gotowych tablic, a można zamówić tablice o konkretnych wymiarach, na indywidualne zamówienie. Polecane tablice producent wykonuje z najlepszej jakości materiałów, pochodzących z Niemiec. Sama tablica wykonana jest z blachy. Jeśli zaś chodzi o wybór ram, w jakie można oprawiać owe table, to możliwe są dwa warianty, a mianowicie, może być rama aluminiowa albo rama drewniana. Jest to wysokiej jakości drewno naturalne, specjalnie suszone. Do tego celu producent używa zazwyczaj drewno sosnowe.

Tablice magnetyczne można wykorzystywać na wiele sposobów i coraz częściej można je spotkać nie tylko w biurze czy szkole, ale też w domach prywatnych. Kiedyś karteczki z informacjami dla domowników zostawiane były na lodówce, dziś służy do tego celu właśnie tablica magnetyczna. Tym bardziej że  koszt takiej tablicy jest stosunkowo nieduży i zależnie od wybranej opcji, cena może wynieść  już ok. 85 złotych.

Więcej informacji uzyskasz na polecanej stronie, poza tablicami suchościeralnymi, dostaniesz tam także gabloty wiszące czy też wolno stojące.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://artebis.com.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 34 318 64 54
Miejscowość: Krzepice
Adres: Główna 160
Kod pocztowy: 42-160

Źródła:
https://artebis.com.pl/kategoria-produktu/tablice/tablice-magnetyczno-suchoscieralne/


Podobne Firmy

Hemp Center sp z o.o.
- Chorzów
LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec