ZACISZE Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-LeczniczyZACISZE Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy | ZOL Przemyśl


ZACISZE Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy to miejsce, w którym spokój odnalazło już wielu seniorów. Ten dom pogodnej starości mieści się w zielonej okolicy. Piękna lokalizacja umila pobyt w ośrodku, który zapewnia starszym ludziom warunki, jakich potrzebują.

W zakładzie tym pracuje wykwalifikowany personel. Każdego dnia nad pensjonariuszami czuwa zespół pielęgniarek oraz opiekunów medycznych. To dzięki nim seniorzy są zadbani i szczęśliwi. Nigdy nie szczędzą oni swoim podopiecznym uśmiechu i miłych słów. Dbają o to, aby każdy człowiek przebywający w domu spokojnej starości czuł się doceniany i ważny. Poświęcają im uwagę, a także służą pomocą i wsparciem. Personel podaje chorym przepisane przez lekarza leki w odpowiednich porach.

W tym nowocześnie urządzonym ośrodku znajdują się pokoje i łazienki przystosowane do potrzeb osób starszych, w tym niepełnosprawnych i chorych. Seniorzy mogą w każdej chwili wezwać pielęgniarkę, a to za sprawą specjalnego manipulatora. ZOL zlokalizowany niedaleko Przemyśla zapewnia pensjonariuszom całodobową opiekę pielęgnacyjno-opiekuńczą. Jeżeli takie będą wskazania lekarskie, zostaną oni objęci dodatkowym wsparciem w postaci rehabilitacji ruchowej. W zakładzie organizowane są zajęcia relaksacyjne oraz kulturalno-rozrywkowe. Serwowane w ośrodku dania są nie tylko dopasowane do diety osoby starszej, ale również po prostu smaczne.

Obecność innych pensjonariuszy działa pozytywnie na seniora. Miła, wręcz domowa atmosfera panująca w ośrodku sprawia, że osoby w nim przebywające czują się w nim dobrze. Personel dokłada wszelkich starań, aby niczego im nie brakowało. Otaczają oni swoim podopiecznych troską i dbają o ich rozwój fizyczny oraz psychiczny. Wymyślają różne formy rozrywki, by wypełnić wolny czas seniorom.

Jak dom spokojnej starości, o którym mowa wyżej, wygląda w środku i na zewnątrz? Tego można się dowiedzieć w każdej chwili. Wystarczy udać się na stronę internetową, gdzie oferta ośrodka została przedstawiona bliżej. Tam bowiem znajduje się galeria zdjęć.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.zakladzacisze.pl/
Dodano: 2019-08-13
Telefon: 16 672 91 77
Miejscowość: Dubiecko
Adres: Winne-Podbukowina 12
Kod pocztowy: 37-750

Źródła:
https://www.zakladzacisze.pl/


Podobne Firmy

Pianfol Sp. z o. o.
- Czermin
ISOLIT Piotr Ulfig
- Stalowa Wola
INTC PRACOWNIA STOLARSKA
- Krzemienica