Zdonka Beauty Partner Aleksandra Zdonekhttps://zdonka.pl/ • Makijaż permanentny brwi


Każda kobieta jest piękna i jedyna w swoim rodzaju. Niekiedy trzeba tylko to piękno wydobyć, np. poprzez odpowiedni make-up. Dlatego też każdy makijaż permanentny musi być inny i dopasowany choćby do karnacji skóry. W związku z tym żadna dyplomowana linergistka nie pozwali sobie na użycie szablonów czy linijek. Z całą pewnością nie używa ich Aleksandra Zdonek. Jest ona magistrem kosmetologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i cenionym ekspertem w branży beauty.

Polecana linergistka zaprasza wszystkie panie do swojego salonu makijażu permanentnego w Kielcach. Może wykonać, np. makijaż permanentny brwi, ust albo oczu. Każdy makijaż może by wykonany oddzielnie lub w pakcie, np. makijaż permanentny brwi i ust jednego dnia. Cennik za poszczególne usługi jest umieszczony na stronie zdonka.pl. Za pośrednictwem tej strony można też umówić się na wizytę.

Klientki salonu zazwyczaj nie są w pełni świadome tego, że to właśnie brwi nadają całej twarzy swoistego wyrazu. Niejednokrotnie też podkreślają wygląd oczu i przyciągają uwagę rozmówcy. Dlatego tak ważne jest, aby makijaż brwi był wykonany perfekcyjnie. Co to znaczy perfekcyjny makijaż? To taki wykonany z dużym wyczuciem smaku i estetyki. Najważniejsze to dopasować kolory tak, aby pasowały one do karnacji danej klientki. Ważne jest też to, że inny makijaż wybierany jest dla blondynek, a inny dla szatynek i brunetek. Niestety, panie często nie wiedzą, jaki typ makijażu jest odpowiedni dla ich cery. Dlatego też często popełniają błędy przy robieniu make-upu. Już choćby z tego powodu warto odwiedzić profesjonalny salon urody i porozmawiać na ten temat ze specjalistką. Ile czasu trwa taki zabieg? Wykonanie brwi permanentnych trawa ok. 120 minut. Bezpośrednio po zabiegu nie można wykonywać niektórych czynności, i tak np. nie wolno:

  • myć ani dotykać brwi
  • wystawiać twarzy na słońce
  • korzystać z innych zabiegów upiększających twarzy
  • korzystać z solarium czy sauny.

Zakaz ten obowiązuje przez okres około trzech tygodni. Tyle wynosi standardowy czas rekonwalescencji. W tym okresie miejsce, w którym wykonany był zabieg może być trochę opuchnięte i zaczerwienione.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://zdonka.pl/
Dodano: 2019-07-27
Telefon: 500230124
Miejscowość: Kielce
Adres: Stefana Żeromskiego 15
Kod pocztowy: 25-369

Źródła:
https://zdonka.pl/makijaz-permanentny/Autor: Amelia BąkPodobne Firmy

AUTO NAPRAWA WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ
- Kielce
Skypack Maszyny Pakujące
- Kielce