Agencja Reklamowa BrandTailorsJak zdobyć followersów na Instagramie


Instagram jest tak popularny, że pozwala nawet czerpać zyski z odpowiednio prowadzonego profilu, do czego potrzeba jednak dużej liczby followersów. Zarabianie jest możliwe dzięki promowaniu różnych produktów i usług, a nawet własnej oferty sprzedażowej, zwłaszcza przy ponad 10 000 osób obserwujących, kiedy to odblokowane zostają nowe możliwości dla sprzedających. Zbudowanie profilu jest jednak długotrwałe, chyba że skorzysta się z pomocy ekspertów w dziedzinie social mediów ze strony wypromujemy.com, doskonale wiedzących jak zdobyć followersów na Instagramie. 

Jednym z najważniejszych warunków zwiększenia swoich zasięgów jest przygotowanie odpowiedniego bio. Powinno ono pełnić rolę krótkiej autoreklamy. Po wejściu na profil to właśnie ono - zaraz obok zdjęcia profilowego - jest najbardziej widocznym elementem i często decyduje, czy potencjalny klient pozostanie na stronie dłużej i dołączy do grona obserwujących. Najbardziej przyjazne dla oka są bio zawierające opisy na kilka linijek, w skład których wchodzą opisy zawierające kilka słów kluczowych. Zadaniem bio jest przede wszystkim krótkie i trafne scharakteryzowanie profilu. Wskazane jest też używanie emotikon, ale powinny one być dobrze dopasowane do treści opisu i tych znajdujących się na stronie. Bardzo pomocne okazuje się też używanie hashtagów, dzięki którym dużo łatwiej można znaleźć się w sekcji postów, które są proponowane pod tym tagiem. Nie powinno to być jednak więcej niż jeden lub dwa hashtagi. 

Bio najlepiej jest uwiecznić linkiem do fanpage na Facebooku, strony internetowej albo do bloga, o ile się takowe posiada. Zainteresowane osoby często korzystają z takiej możliwości, a nieskorzystanie z niej oznacza stratę potencjalnych klientów, którzy chcieliby lepiej poznać politykę firmy albo właściciela profilu. Oczywiście sama treść na profilu jest kluczowa i powinna oferować coś, czego nie znajdzie się nigdzie więcej. Skuteczne w tym celu jest systematyczne pytanie obserwujących jakie treści chcieliby otrzymywać. Osoby o tych samych zainteresowaniach można pozyskać, wstawiając zdjęcia z podróży albo podczas wykonywania swojej pasji. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://wypromujemy.com/
Dodano: 2019-06-16
Telefon: 731 647 648
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Al. Rzeczypospolitej 4
Kod pocztowy: 80-369

Źródła:
https://blog.wypromujemy.com/jak-pozyskac-followersow-na-instagramie-w-10-krokach/Podobne Firmy

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
- Malbork
Tapestry
- Gdańsk
Stomatolog Tomasz Dzwonkowski
- Tczew