GAT Sp. z o. o. sp. k.Dostęp linowy - https://gat-int.com/


Alpinizm wielu ludziom kojarzy się ze wspinaczką wysokogórską. Poniekąd jest to słuszne skojarzenie, ale w szeroko pojętym przemyśle funkcjonuje też termin alpinizmu przemysłowego. Czym jest alpinizm przemysłowy, czyli dostęp linowy? To specjalne techniki, które wykorzystywane są przy wykonywaniu prac na wysokościach, takich jak:

  • montaż i demontaż rusztowań na potrzeby realizacji różnych usług remontowo-budowlanych
  • malowanie
  • spawanie
  • prace konserwatorskie
  • prace instalacyjne
  • i wiele innych prac remontowo-budowlanych.

Szerzej o alpinizmie przemysłowym można poczytać na gat-int.com. Na polecanej stronie zaprezentowano także kompleksową ofertę rekomendowanej firmy, która wykonuje prace wysokościowe w wielu sektorach gospodarki. Jest to, np. budownictwo, energetyka czy też sektor naftowo-gazowy.

Prezentowana firma zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy mają wszystkie niezbędne uprawnienia do wykorzystywania technik dostępu linowego. Dzięki temu firma może realizować projekty międzynarodowe. Jej pracownicy świadczyli usługi na niemalże wszystkich kontynentach. Należy zaznaczyć, że nie są to wyłącznie prace wykonywane na lądzie. Firma wykonuje też prace na morzu.

Warto podkreślić, że zakres usług, jakie prowadzi rekomendowana firma, jest naprawdę szeroki. Są to nie tylko prace realizowane na wysokościach. Firma prowadzi również szkolenia dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia do wykonywania usług alpinistycznych. Szkolenia odbywają się zgodnie z obwiązującymi normami, a wszyscy jego uczestnicy otrzymują stosowne certyfikaty.

Kolejnym bardzo ważnym aspektem działalności firmy są audyty BHP. Mają one na celu sprawdzenie poziomu bezpieczeństwa w stosowaniu się do przepisów w różnych firmach, realizujących prace na wysokościach. Na polecanej stronie działa także sklep online. Można tam kupić specjalistyczny sprzęt alpinistyczny zarówno do pracy, jak i na potrzeby uprawiania sportów ekstremalnych. Takimi sportami są z pewnością wspinaczka wysokogórska czy też badanie jaskiń. Wędrówkami w głąb jaskiń zajmują się grotołazi.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://gat-int.com/
Dodano: 2019-04-30
Telefon: +48 22 578 06 00
Miejscowość: Warszawa
Adres: Szczęsna 26
Kod pocztowy: 02-454

Źródła:
https://gat-int.com/dostep-linowy/Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Auto-Blak
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa