LING PROJECTLING PROJECT • Niemiecki dla firm Poznań


Znajomość języków obcych jest w obecnych czasach absolutnie niezbędna - każdy, kto operuje przynajmniej dwoma językami ma znacznie większe szanse na zdobycie wymarzonego stanowiska pracy. Umiejętności tego typu to także szansa na zrobienie kariery za granicą bądź w firmach, gdzie prowadzi się międzynarodowe interesy.

Szkoła językowa Ling Project proponuje wszystkim zainteresowanym profesjonalne kursy, z których skorzystać może każdy mieszkaniec Poznania. Niemiecki bądź angielski dla firm to idealny pomysł dla większych przedsiębiorstw, które myślą o doszkoleniu swoich pracowników bądź też rozszerzeniu swoich interesów również na inne państwa.

Oferta tej niezawodnej firmy skierowana jest do praktycznie wszystkich przedsiębiorstw, jak również instytucji publicznych. Zatrudnieni są tam jedynie wykwalifikowani lektorzy, posiadający spore doświadczenie w nauczaniu - z pewnością zatem przekażą oni całą wiedzę w sposób jasny i przystępny. Chętnie odpowiedzą także na każde pytanie z zakresu gramatyki czy wymowy, jak również rozwieją różnego rodzaju wątpliwości, które mogą pojawić się w czasie prowadzenia zajęć.

W ramach świadczonych przez tę firmę usług zainteresowani korzystać mogą na przykład z kursów niemieckiego podstawowego, jak również biznesowego - zajęcia takie mają na celu głównie nauczenie się odpowiedniego słownictwa, którego używa się w danym zawodzie. Prowadzone są również kursy specjalistyczne, które przystosowuje się indywidualnie do potrzeb każdego z potencjalnych klientów. W tej niezawodnej szkole prowadzi się również profesjonalne zajęcia kompetencyjne, jak również warsztaty komunikacyjne, które przydają się podczas prowadzenia różnego rodzaju prezentacji czy konferencji.

Zainteresowani podjęciem współpracy z tą firmą więcej informacji na temat tej szkoły znaleźć mogą na stronie internetowej - zamieszczone są tam między innymi konkretne dane kontaktowe do przedstawicieli tej szkoły językowej, z którą współpraca z pewnością będzie dla każdego klienta bardzo owocna.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://lingproject.com/
Dodano: 2019-04-22
Telefon: 603 453 064
Miejscowość: Poznań
Adres: Górki 9B
Kod pocztowy: 60-204

Źródła:
http://lingproject.com/kursy-jezykowe-dla-firm/niemiecki-dla-firm.htmlPodobne Firmy

FivE-biuro
- Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
- Poznań
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
- Poznań