MARBET® WIL Sp. z o. o.Wytwórnia mieszanek asfaltowych


Nie jest tajemnicą, że podstawa współczesnej gospodarki to innowacyjność. W dobie dynamicznego rozwoju w praktycznie każdej dziedzinie życia najlepsze produkty i usługi powinny być tworzone nie tylko z myślą o krótkoterminowym planie sprzedaży, ale przede wszystkim pod kątem przyszłości. Innowacyjność oparta o rzetelne badania i kreatywną wiedzę pozwala wybić się w Polsce i na całym świecie. Udowadniają to zresztą rodzime przedsiębiorstwa, począwszy od ambitnych start-upów, kończąc na dużych zakładach przemysłowych.

Dobry przykład stanowi wytwórnia mieszanek asfaltowych marbetwil.pl. Pod tym adresem kryje się firma zajmująca się produkcją i sprzedażą wyjątkowej technologii Sulstar. To unikatowa w skali światowej propozycja. W ramach tej technologii siarka odpadowa może zostać ponownie wykorzystana i przekształcona w polimer o zastosowaniu w budownictwie. Idea łączy cele ekologiczne, ale i ekonomiczne, ponieważ uzyskany kompozyt jest relatywnie tani i – co ważne – wytrzymały oraz mało kosztowny w utrzymaniu.

Wspomniana wytwórnia otwiera się na współpracę z wieloma podmiotami: kopalniami, hutami czy przedstawicielami branży petrochemicznej. Wszędzie tam, gdzie pozostają odpady siarkowe czy azbestowe, pojawia się problem: co zrobić z tak niebezpiecznym i kłopotliwym materiałem? Utylizacja jest tematem na osobne rozważania, ale innowacyjny recykling stwarza nową, interesującą, a zarazem korzystną perspektywę.

Dzięki licencji i know-how, a także pracy nowoczesnego zakładu można uzyskać surowiec, który sprawdza się w budownictwie, hydrotechnice i wielu innych branżach. Takie produkty jak Sultech, Sulbet, Marwil czy Sulstar DA są opatentowane i cieszą się dużym zainteresowaniem w globalnej skali. Każda z technologii oznacza korzyści materialne, wspieranie środowiska naturalnego i konkurencyjną jakość pod względem wykonania. Jeszcze niedawno tak pomysłowa modyfikacja siarki była trudna do wyobrażenia. A dziś? Polska firma zdobywa rynek swoją innowacyjną ofertą. Warto dowiedzieć się więcej i nawiązać współpracę na indywidualnych warunkach.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.marbetwil.pl/
Dodano: 2019-04-07
Telefon: +48 32 338 19 40
Miejscowość: Gliwice
Adres: Towarowa 9
Kod pocztowy: 44-100

Źródła:
http://www.marbetwil.pl/
http://blogdopiewo.blogspot.com/2017/04/wytwornia-mas-bitumicznych-w-kakolewie.html
http://ponarplast.pl/wytwornia-mas-bitumicznych/


Podobne Firmy

Hemp Center sp z o.o.
- Chorzów
LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec