INTC PRACOWNIA STOLARSKASzafy pod zabudowę Rzeszów • INTC PRACOWNIA STOLARSKA


Szafa jest ważnym elementem wystroju każdego wnętrza. Jako mebel uniwersalny znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Kiedy dzielimy z domownikami niewielką przestrzeń, świetnie sprawdzi się jako ścianka działowa. Ze względu na swoją pojemność można w niej przechowywać wszystko, co nie mieści się w innych szafkach, jak dokumenty, sprzęty kuchenne, narzędzia czy ciężką odzież wierzchnią, która zazwyczaj zalega na wieszakach w przedpokoju. Co zrobić, żeby jej użytkowanie było jeszcze efektywniejsze? Wejdź na stronę intc.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą mebli na zamówienie.

Funkcjonalna strefa w każdym pomieszczeniu

Remontujesz stare mieszkanie i  zastanawiasz się nad doborem odpowiednich mebli?  Jeśli interesują Cię szafy pod zabudowę, a mieszkasz w Rzeszowie lub okolicach, skorzystaj z oferty pracowni stolarskiej, która zrealizuje zamówienie zgodnie z Twoimi preferencjami. Czego możesz się spodziewać? Profesjonalnej usługi doświadczonego zespołu ekspertów, który dokona stosownego pomiaru wydzielonej przestrzeni. Umów się na obmiar i dowiedz się, jakie dodatkowe rozwiązania mogą zostać uwzględnione w Twoim projekcie.

Szafa może pełnić wiele funkcji, jednak to od nas zależy, czego będziemy oczekiwać od mebla, który wpasujemy w wybraną przestrzeń. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom można postawić ją wszędzie tam, gdzie potrzebujemy miejsca do przechowywania, np. w salonie. Jedyne co nas może ograniczać, to metraż mieszkania. Właśnie w takich sytuacjach świetnym rozwiązaniem wydaje się zamówienie mebli pod wymiar. Rzeszowska pracownia wykonuje szafy przesuwne i pod wnękę, umożliwiając klientom wybór takich elementów, jak:

  • drążki na ubrania,
  • ilość i wielkość półek,
  • dodatkowe szuflady, np. na buty,

a także szeroki dobór materiałów oraz niezbędnych akcesoriów meblowych. Dostosuj przestrzeń do własnych potrzeb. Często umieszczenie szafy w przedpokoju wynika z naszych przyzwyczajeń. Przesuwne drzwi mogą z powodzeniem ukryć telewizor w niewielkim salonie, nie zaburzając jednocześnie kompozycji wystroju. W zależności od zastosowanych materiałów może być dobrą alternatywą dla klasycznej garderoby albo oryginalną zabudową do przechowywania akcesoriów kuchennych. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://intc.pl/
Dodano: 2019-04-21
Telefon: +48 608 762 691
Miejscowość: Krzemienica
Adres: Krzemienica 553
Kod pocztowy: 37-127

Źródła:
http://intc.pl/szafy-przesuwne-pod-zabudowe/Podobne Firmy

Pianfol Sp. z o. o.
- Czermin
ISOLIT Piotr Ulfig
- Stalowa Wola
ZACISZE Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
- Dubiecko