AJEDEN Sp. z o.o.



AJEDEN Sp. z o.o. • Olej z nasion baobabu


Blizny potrądzikowe mogą być powodem wielu kompleksów, jak sobie z nimi radzić? Czy ratunkiem są tylko zabiegi z zakresu medycyny estetycznej? Wszystko zależy od głębokości zmian potrądzikowych, ale zanim podejmie się decyzję o zabiegu, warto skonsultować się ze specjalistą, a także wypróbować naturalne kosmetyki.

Pracownicy firmy AJEDEN na blizny potrądzikowe polecają olej z nasion baobabu. Warto pamiętać jednak, że kuracja olejem pozyskiwanym z nasion tego wielkiego afrykańskiego drzewa, przynosi najlepsze efekty, jeśli blizny są stosunkowo nieduże i świeże, wówczas nasmarowanie blizn takim olejkiem może pomóc zregenerować i wygładzić skórę. Z tergo samego powodu olej ten polecany jest kobietom w średnim wieku i starszym, które chcą dobrze odżywić swoją skórę i spowolnić proces wiotczenia skóry oraz pojawiania się na twarzy zmarszczek. Wiele kobiet kosmetyk ten stosuje po ciąży na pojawiające się rozstępy.

Polecany olejek można stosować nie tylko w celach leczniczych, ale także w celach profilaktycznych i dla ochrony skóry, tak latam, gdy skóra narażona jest na nadmiar promieni UV, jak i zimą, kiedy z powodu niskich temperatur skóra może być popękana i spierzchnta.

Do każdej buteleczki olejku z nasion z tego chyba najbardziej znanego afrykańskiego drzewa, sprzedawanego za pośrednictwem strony ajeden.pl dołączona jest pipeta, ułatwiająca nakładanie i codzienne stosowanie olejku.

Na polecanej stronie można przeczytać także, że olej ten to w stu procentach naturalny produkt, do którego na etapie produkcji nie dodaje się żadnych konserwantów ani innych ulepszaczy, sam olej zawiera za to bardzo cenne składki dogłębnie odżywiające skórę, takie jak:

  • kwasy Omega 3, 6 i 9
  • witamina C
  • witamina A
  • witamina D,
  • a także witamina E.

Co ważne specyfik ten można stosować nie tylko na skórę, ale także dla wzmocnienia i odbudowania włosów czy łamliwych paznokci.

Każdy, kto chce prawidłowo zadbać o skórę zniszczoną i suchą, powinien mieć przynajmniej jedną butelecz takiego olejku w swojej szafce z kosmetykami.









Wystaw Komentarz





Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!



WWW: https://ajeden.pl/
Dodano: 2019-02-05
Telefon: 601410185
Miejscowość: Korytowo
Adres: Kościelna 8
Kod pocztowy: 73-222

Źródła:
https://ajeden.pl/sklep/oleje/olej-z-nasion-baobabu/



Podobne Firmy

FCE.PL
- Nowogard
Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak
- Szczecin
Art Shops Sylwia Zakrocka
- Szczecin