„MTM” Jędrzej BukowskiIluzjonista Łódź • http://bukowskimagic.com/


Rynek rozrywkowy jest obecnie nadzwyczaj rozbudowany. Odbiorcy mają niezwykle wiele możliwości, jeśli chodzi o wybór tego, co wprawia ich w dobry humor. Kino, teatr, imprezy taneczne, wszelkiego rodzaju pokazy to coś, co można spotkać na co dzień. 

Ciekawą propozycję dla osób żądnych wrażeń, przygotował Jędrzej Bukowski. Jest to iluzjonista, występujący między innymi w Łodzi. Jego doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że każdy pokaz w jego wykonaniu, staje się prawdziwym show, które widzowie zapamiętują na bardzo długo.

W przypadku pokazów magii, najistotniejsza jest dbałość o każdy detal. Aby wszystkie sztuczki i  triki wyglądały jak najbardziej realistycznie i nie pozwoliły widowni odkryć, w jaki sposób zostały przygotowane i przeprowadzone, muszą być dopracowane i przećwiczone odpowiednią ilość razy.

Iluzja jest fantastycznym, nietuzinkowym sposobem na zainteresowanie najmłodszej publiczności. Dzieci bowiem uwielbiają, gdy na scenie dzieje się dużo, jest do tego kolorowo i wesoło. Magik ma w swym programie specjalnie opracowane programy dla dzieci i młodzieży szkolnej. Dodatkowym atutem są momenty, w których mali odbiorcy mają szansę współuczestniczyć w tym , co robi magik. Zaproszeni do współpracy i asystowania przy prostych sztuczkach, czują si ważni i wyjątkowi.

Oprócz repertuaru dziecięcego, na stronie internetowej bukowskimagic.com, można znaleźć zakładkę, w której zamieszczono ofertę wstępów na weselach. Przyjęcia tego rodzaju są wyjątkowe. Z tego też powodu, młoda para nierzadko planuje ciekawe atrakcje dla swych gości, stanowiące swego rodzaju podziękowanie za przybycie i przyniesione prezenty. Pokazy weselnej iluzji są przygotowane z klasą, uwzględniając charakter takiej właśnie uroczystości. 

Bez względu na to, jaka forma pokazu znajduje się w obrębie zainteresowań konkretnego klienta, każdorazowo należy kontaktować się z menagerem iluzjonisty, w celu ustalenia wszystkich detali współpracy. Numer telefonu oraz adres mailowy, przygotowano i zamieszczono na stronie, wskazanej powyżej.

 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://bukowskimagic.com/
Dodano: 2019-02-06
Telefon: +48 606 955 466
Miejscowość: Wrocław
Adres: Wróbla 42
Kod pocztowy: 53-237

Źródła:
http://bukowskimagic.com/pl/Podobne Firmy

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl
- Warszawa
DCP Badania
- Wrocław
Sweetcake.com.pl
- Wrocław