Moniuszki 7 Sp. z o. o.Centrum konferencyjne w Katowicach • Moniuszki 7 Sp. z o. o.


Katowice to bardzo duże, śląskie miasto, które z roku na rok coraz bardziej intensywnie się rozwija. Przemysł, usługi oraz mocno rozbudowany sektor rozrywkowy to czynniki, sprawiające, że przedsiębiorcy mają sposobność ku temu, aby otwierać nowe działalności, z dużą szansą na sukces.

Nie każda firma posiada jednak swoją siedzibę. Niektóre z nich dopiero rozpoczynają swą działalność, inne zaś odwiedzają różne miasta Polski i poszukują miejsc, w których mogłyby przeprowadzić spotkania, konferencje, czy też szkolenia. W takim wypadku, idealnym rozwiązaniem, będzie skorzystanie z oferty, jaką przygotowało centrum konferencyjne z Katowic.

Jest to miejsce, otwarte na różnego rodzaju gości. W ofercie tej konkretnej lokalizacji, jest wynajem sal konferencyjnych oraz pomieszczeń biurowych. W przypadku tych pierwszych, w grę wchodzi udostępnianie sal na określoną ilość czasu (zwykle od kilku, do kilkunastu godzin). Jeśli zaś chodzi o biura, możliwe jest wynajmowanie takowych na dłuższy okres.

Do przeprowadzania konferencji na wysokim poziomie, niezbędne jest spełnienie kilku podstawowych warunków. Sala, w której odbywa się spotkanie, powinna być estetyczna, przestronna i zaopatrzona we wszystkie niezbędne sprzęty. Na wyposażeniu tych katowickich znajdują się:

  • projektory multimedialne
  • nieograniczony dostęp do internetu
  • profesjonalne nagłośnienie
  • flipcharty
  • sprawna klimatyzacja

Osoby, zainteresowane dłuższymi konferencjami czy też spotkaniami, mogą zażyczyć sobie zorganizowanie przez właścicieli biurowca cateringu, zgodnego z preferencjami konkretnych klientów. Do wyboru jest pięć zadbanych sal, dostosowanych do współczesnych standardów szkoleniowych.

Dodatkową usługą, świadczoną przez katowickie centrum konferencyjne, jest możliwość wykupienia w nim, tak zwanego, wirtualnego adresu firmy. Jest to opcja dla osób posiadających działalność, która nie wymaga prowadzenia biura stacjonarnego, jednakże niezbędny jest jej adres firmowy.

Po szczegółowe informacje, dotyczące którejkolwiek z form współpracy, można sięgnąć na stronę internetową, moniuszki7.pl.

 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://moniuszki7.pl/
Dodano: 2019-02-01
Telefon: + 48 32 259 88 83
Miejscowość: Katowice
Adres: Moniuszki 7
Kod pocztowy: 40-005

Źródła:
http://moniuszki7.pl/Podobne Firmy

Hemp Center sp z o.o.
- Chorzów
LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec