BIUROSERWIS MORALEWICZ I SPÓŁKA SP.Jhttps://www.druczek.info/ | Sklep plastyczny Szczecin


Sklep internetowy druczek.info to miejsce, które oferuje swym klientom wszystko to, co może okazać się potrzebne do szkoły, na rozmaite zajęcia plastyczne, do biura czy też do dekoracji. Warto odwiedzić witrynę tej właśnie hurtowni i dokładnie zapoznać się z tym, co posiada w swoim asortymencie. 

Strona internetowa, jaką prezentuje szczeciński sklep plastyczny, została skonstruowana w sposób niezwykle przemyślany. Dzięki temu, posługiwanie się nią jest bardzo proste, a wręcz intuicyjne. Wszystkie zakładki i odniesienia rozmieszczono tak, aby ich odnajdowanie nie stanowiło najmniejszych problemów.

Podstawowe kategorie produktów, jakie można znaleźć w sklepie, to:

  • artykuły szkolne: ołówki, długopisy, bloki, kredki, mazaki, farbki, zeszyty 
  • artykuły kreatywne: produkty, służące do wykonywania prac plastycznych z wykorzystaniem specjalistycznych technik, takich jak, na przykład, decoupage
  • artykuły niezbędne do biur: produkty piśmiennicze i biurowe, a także podstawowe środki czystości
  • artykuły dekoracyjne: papiery oraz torebki do pakowania prezentów, kartki okolicznościowe

Wszystkie, wyżej wymienione, produkty, można zamawiać w dowolnych ilościach, także hurtowych. Aby poznać wszelkie szczegóły współpracy, a także ceny poszczególnych wyrobów, należy kontaktować się bezpośrednio z pracownikami firmy. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego potencjalnego klienta, możliwe jest ustalenie konkretnych stawek oraz każdego, niezbędnego, detalu. Porozumiewać się można drogą mailową, z wykorzystaniem czatu, rozmową telefoniczną, lub poprzez spotkanie osobiste.

Poza sprzedażą wszystkich, wyżej omówionych, produktów, firma świadczy jeszcze kilka dodatkowych usług, które mogą się okazać bardzo przydatne, zarówno klientom indywidualnym, jak i pracownikom biurowym. Mowa tutaj o następujących propozycjach:

  • oprawa prac: możliwe jest oprawienie w grube okładki prac magisterskich, licencjackich oraz wielu innych tego typu dokumentów
  • popularne usługi biurowe: kserowanie, drukowanie, skanowanie, wycinanie napisów, wykonanych na samoprzylepnej folii
  • wyrabianie różnego rodzaju pieczątek.  
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.druczek.info/
Dodano: 2019-01-22
Telefon: 887 506 003
Miejscowość: Goleniów
Adres: I Brygady Legionów 6A
Kod pocztowy: 72-100

Źródła:
https://www.druczek.info/Podobne Firmy

FCE.PL
- Nowogard
Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak
- Szczecin
Art Shops Sylwia Zakrocka
- Szczecin