WUKO-TECHWUKO-TECH • Czyszczenie kanalizacji Chrzanów


Sprawna sieć kanalizacyjna w ogromnym stopniu przekłada się na komfort przebywania w budynkach, a jej upowszechnienie podniosło jakość życia mieszkańców miast i mniejszych miejscowości. Jak każdy system, do prawidłowego funkcjonowania, również kanalizacja potrzebuje profesjonalnej i regularnej konserwacji. WUKO-TECH to krakowska firma, która oferuje usługi pogotowia hydraulicznego i kanalizacyjnego, a także udrażnianie, monitoring i czyszczenie kanalizacji, także w Chrzanowie.

Najważniejsze zalety firmy to profesjonalizm i doświadczenie. Regularnie podnoszone kwalifikacje pracowników i ciągłe modernizowanie sprzętu oznaczające inwestycję w innowacyjny sprzęt, przekładają się na możliwości pozwalające uporać się nawet z najpoważniejszym rodzajem awarii. Szczególnie że współpracując zarówno z klientem indywidualnym, jak i branżą handlowo-usługową i instytucjami od przeszło 10 lat, przedsiębiorstwo opracowało unikalne i wyjątkowo skuteczne metody pracy.

Wszystko to pozwala na przeprowadzenie fachowej konserwacji posiadanych przez Państwa systemów kanalizacyjnych, zarówno w obrębie jednej nieruchomości, jak i rozbudowanych systemów biurowców oraz należących do miejskiego zakładu gospodarki odpadami komunalnymi. Podstawową czynnością wchodzącą w skład tej usługi jest czyszczenie. Fachowcy z wuko-tech.pl podejmą się zleceń związanych z oczyszczaniem:

  • studni kanalizacyjnych,
  • wpustów ulicznych,
  • pionów deszczowych i kanalizacyjnych,
  • kratek ściekowych,
  • przykanalików,
  • kolektorów,
  • przyłączy.

W zależności od konkretnej realizacji zastosowana może zostać metoda ciśnieniowa lub mechaniczna. Przy pierwszej z nich wykorzystuje się wodę pod ciśnieniem. Jest to nieinwazyjny sposób, który doskonale sprawdza się, gdy zlecenie dotyczy piwnicy czy magazynu. Do mocniej zanieczyszczonych rur stosuje się drugą z metod, przy wykorzystaniu narzędzi, które skutecznie przebijają się przez zatory. Wybór opiera się na badaniu diagnostycznym przeprowadzonym sondą wyposażoną w kamerę, która pozwala opracować optymalny plan działania.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://wuko-tech.pl/
Dodano: 2019-01-14
Telefon: 604 990 366
Miejscowość: Kraków
Adres: Zagorze 15
Kod pocztowy: 30-398

Źródła:
http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/czyszczenie-kanalizacji/Podobne Firmy

prace.edu.pl
- Kraków
PPH i U Meteor Sp. z o.o.
- Kraków
Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO
- Kraków