ISOLIT Piotr UlfigOsuszanie murów metodą iniekcji


Nieprawidłowa izolacja fundamentów i ścian budynku przeprowadzona podczas jego budowy może w późniejszym czasie prowadzić do pojawiania się wilgoci. Widać to szczególnie w piwnicach, w których bardzo często czuć nieprzyjemny zapach, jak i widać pojawiające się zalążki grzybów i pleśni. 

Klienci firmy ISOLIT często przybywają do jej siedziby, często nie wiedząc, jak poradzić sobie z nawracającym problemem. Pracownicy wspomnianego przedsiębiorstwa, na podstawie informacji, jakie od nich uzyskają, dobierają odpowiednie metody, które są w stanie rozwiązać problem. Często radzą wykorzystać preparaty, które produkuje firma, jednak zazwyczaj rozmowa kończy się na informacji, że potrzebne będzie osuszanie murów metodą iniekcji. Do tego typu zadania używa się również środków oferowanych przez firmę. Można jednak zdecydować się na samodzielne osuszanie lub wykorzystać możliwość, którą daje wspomniana wyżej firma. Nie da się ukryć, że większość klientów wybiera opcję profesjonalnej usługi osuszania, ponieważ doświadczenie, jakim dysponują pracownicy przedsiębiorstwa pozwala na pozbycie się problemu raz na zawsze. 

Tyle mówi się w tym artykule o iniekcji, czyli jednej z metod osuszania ścian i posadzek w budynkach, jednak wielu z pewnością nie wie czym tak naprawdę ta metoda wyróżnia się spośród innych. Metodę tę można stosować zarówno do wytwarzania powłoki przeciwwilgociowej poziomej i pionowej. Zabieg ten stosuje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków (w miarę możliwości, ponieważ iniekcję przeprowadza się bez ingerencji w konstrukcję budynku). W zależności czy przeprowadza się iniekcję pionową, czy poziomą, w tej pierwszej preparat wstrzykuje się w ściany, a w drugiej rozprowadza się go na powierzchni. Niemniej jednak obie czynności mają na celu stworzenie specjalnej powłoki, która uniemożliwi przedostanie się wody wgłąb murów, a tym samym stworzenie warunków dla mikroorganizmów odpowiedzialnych za pojawianie się w pomieszczeniach grzyba i pleśni. Warto podkreślić, że omawiana metoda jest niezwykle skuteczna, co sprawia, że raz na zawsze można pozbyć się uporczywego problemu wilgoci. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.isolit.pl/
Dodano: 2018-12-30
Telefon: (015) 842 08 93
Miejscowość: Stalowa Wola
Adres: 1 Sierpnia 24
Kod pocztowy: 37-450

Źródła:
http://www.isolit.pl/Podobne Firmy

Pianfol Sp. z o. o.
- Czermin
INTC PRACOWNIA STOLARSKA
- Krzemienica