Akademia Rocka Maciej MichniewiczSzkoła wokalna Warszawa | http://akademiarocka.pl


Ile razy jako dziecko marzyłeś o tym, aby stanąć na scenie z mikrofonem w ręku i dać występ, który publiczność zapamięta do końca życia? Być może miałeś zbyt wiele zajęć i na szkolenie wokalu nie było czasu, a może Twoich rodziców nie było stać na to, abyś mógł rozwijać swój talent? Jeżeli Twoje dziecięce marzenia wciąż tkwią w Tobie głęboko, nie pozwól, aby na ich realizację faktycznie zrobiło się za późno. Akademia Rocka, czyli szkoła wokalna w Warszawie, to Twoja szansa na to, abyś spróbował swoich sił jako piosenkarz. Nie czekaj na to, aż ktoś przypadkowo wypatrzy Cię w tłumie ludzi i da Ci szansę na zaistnienie na rynku muzycznym. Sam ją sobie daj i to jak najprędzej.

W ww. akademii podczas zajęć nauczysz się wszystkiego, co niezbędne, by poprawnie śpiewać oraz umiejętnie operować własnym głosem i mikrofonem, wykształcisz też swój słuch, jak również poznasz techniki wokalne i oddechowe. Występy na żywo, a także praca w studio nie będą dla Ciebie przerażające. Jeżeli chcesz się przekonać, jak wiele może Ci dać ta szkoła muzyczna, zajrzyj na jej stronę internetową i poznaj próbkę możliwości uczniów akademii. W murach tej szkoły odnajdą się zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież.

Chciałbyś mieć w ręku certyfikat, który będzie potwierdzał umiejętności, które posiadasz? Akademia wyda Ci certyfikat, pod warunkiem zdania egzaminu. Jeżeli tego typu dokument nie jest Ci potrzebny (być może do zajęć w szkole muzycznej chcesz podejść bardziej hobbystycznie), możesz po prostu uczęszczać na ćwiczenia i wykłady, bez decydowania się na egzamin. Jeżeli chciałbyś jednak do niego przystąpić, w związku z czym interesują Cię wymagane zagadnienia i umiejętności, które będziesz musiał zdobyć, na stronie online szkoły dowiesz się wszystkiego na ten temat.

Akademia oferuje bony prezentowe na zajęcia muzyczne. Możesz zakupić jeden z nich i podarować bliskiej osobie, np. własnemu dziecku, marzącemu o karierze muzycznej. Kto wie, może kiedyś staniesz się rodzicem gwiazdy i osobą, która dała szansę swojej pociesze na realizację marzeń.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://akademiarocka.pl
Dodano: 2018-12-13
Telefon: 602 711 013
Miejscowość: Warszawa
Adres: Targowa 1A
Kod pocztowy: 03-727

Źródła:
http://akademiarocka.pl/Autor: Amelia BąkPodobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Auto-Blak
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa