PLEXMEDIAPLEXMEDIA - Plexi od producenta


Produkty wykonane z plexi cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Nic dziwnego, mają bowiem bardzo szerokie zastosowanie, powszechnie wykorzystywane są w budownictwie, przemyśle czy szeroko pojętej branży reklamowej. Plexmedia jest bezpośrednim producentem zarówno szkła akrylowego, jak i płyt poliwęglanowych. Firma zajmuje się także wytwarzaniem ciętych płyt z PCV, a także wielu innych produktów tego typu. Wybierając plexi od producenta masz gwarancję najniższej ceny, co jest szczególnie ważne przy zakupie większej ilości produktów.

Marka zajmuje się tworzeniem materiałów z polimerów, będących pochodnymi estrów kwasu węglowego. Cięte płyty poliwęglanowe są wytłaczane pod wysoką temperaturą, za pomocą wtryskiwania. Materiały tego typu mają niezwykle dużą funkcjonalność, a to za sprawą dużej transparentności oraz udarności. Na stronie plexmedia.pl znajdziesz produkty poliwęglanowe, które są bardzo wytrzymałe i niezbyt podatne na uszkodzenia mechaniczne. Te wszystkie cechy sprawiają, że coraz częściej produkty tego typu wypierają aluminium, materiał mający zbliżone cechy.  Z pomocą poliwęglanu można skutecznie wzmacniać elementy, które są narażone na duże wahania ciśnienia atmosferycznego. Są to m.in.:

  • przeszklenia w samolotach, statkach i innych pojazdach
  • ekrany przeciwhałasowe i antytermiczne
  • światłowody

Dostępne w ofercie firmy cięte płyty, wykonane z polimetakrylanu metylu, cechują szczególne parametry, dzięki czemu mają one bardzo szerokie pole do użytku. W żargonie handlowym płyty tego typu określa się też jako pleksiglas, pleksi oraz plexi. Niezwykła elastyczność w kwestii obróbki materiału sprawia, że chętnie wykorzystywane jest on szeroko rozumianej branży budowlanej, medycznej, reklamowej. Coraz częściej można spotkać także plexi w domach mieszkalnych, dużą popularnością cieszą się dodatki oraz meble wykonane z tego materiału.  Także współcześni artyści niekiedy wykonują z  plexi swoje instalacje. Poza tym płyty służą do produkcji przekryć świetlnych, szklarni, czy akcesoriów laboratoryjnych.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://plexmedia.pl/
Dodano: 2018-11-16
Telefon: 517 172 501
Miejscowość: Klembów
Adres: Lipka 94
Kod pocztowy: 05-205

Źródła:
https://plexmedia.pl/Autor: Amelia Bąk


Podobne Firmy

TanieMilitaria.pl
- Warszawa
Auto-Blak
- Warszawa
Przedwczesny wytrysk ranking
- Warszawa