Sattva Oriental Massage Beauty Adrianna ButkiewiczSattva Oriental Massage Beauty Adrianna Butkiewicz | Regulacja brwi białystok


Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że nie tylko tusz, cienie do powiek i kredka do oczu sprawiają, że Twoje oko staje się wyraźniejsze? Brwi odgrywają w makijażu istotną rolę, dlatego absolutnie nie zapominaj o nich przy wykonywaniu go. Dzięki nim oczy wydają się większe, natomiast spojrzeniu dodają one głębi. Zanim jednak przystąpisz do podkreślenia ich kredką lub cieniem, zadbaj o ich odpowiedni kształt. Niektóre panie regulują je same w warunkach domowych. Uzyskany przez nie efekt może być całkiem dobry. Wystarczy jednak to zadanie powierzyć osobie, która na co dzień zajmuje się regulacją brwi w salonie kosmetycznym, by był on jeszcze lepszy. Dzięki odpowiednim przeszkoleniom kosmetyczki doskonale wiedzą, które włoski usunąć, a które pozostawić, aby brwi, a co za tym idzie oczy, wyglądały oszałamiająco.

Regulacja brwi w Białymstoku to oferta Gabinetu Kosmetycznego Sattva Oriental Massage Beauty Adrianna Butkiewicz. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z powyższego zabiegu w ww. salonie, od razu pomyśl również o nałożeniu henny, zwłaszcza jeżeli Twoje brwi są jasne i słabo podkreślone. Dzięki przyciemnieniu zyskają one na atrakcyjności. Samodzielne nałożenie henny jest ryzykowne. Można bowiem sprawić, że staną się one zbyt ciemne i uzyskać tym samym groteskowy rezultat. W powyższym gabinecie do tego zabiegu stosowany jest specjalny krem, który daje w pełni naturalny efekt.

W salonie kosmetyczka nada Twoim brwiom kształt nie tylko odpowiednio dopasowany do typu Twojej urody, ale też zgodny z panującymi trendami. Przyciemni je też henną w taki sposób, by ich nowy kolor współgrał z Twoimi rysami. Ten zabieg sprawi, iż nawet bez makijażu będą one widocznie, a także atrakcyjnie podkreślone. Dzięki wizycie w profesjonalnym gabinecie unikniesz przerysowanego efektu, który niestety zdarza się uzyskać niektórym paniom decydującym się na samodzielne skorzystanie z henny.

Zarówno regulacja, jak i henna brwi to zabiegi stosunkowo niedrogie, na które może pozwolić sobie każda kobieta.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://sattvaspa.pl/
Dodano: 2018-11-16
Telefon: 507 100 653
Miejscowość: Białystok
Adres: Pułaskiego 62
Kod pocztowy: 15-337

Źródła:
http://sattvaspa.pl/zabiegi-kosmetyczne/henna-i-regulacja-brwi/Podobne Firmy

Magdalena Taczanowska
- Białystok
Kolmat
- Rospuda